ТАРИФИ УКРТЕПЛО
Оголошення 

«Про підвищення тарифів на теплову енергію по котельні ТОВ «УКРТЕПЛО КИЇВ», розташованої за адресою Київська обл., Згурівський район, смт. Згурівка, вул. Київська, 12-А»

 

Відповідно до Закону України «Про теплопостачання»,  Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, ТОВ «УКРТЕПЛО КИЇВ» надав на розгляд і встановлення до Згурівської селищної ради розрахунки економічно - обгрунтованих планових витрат щодо тарифів на теплову енергію.

Причини підвищення тарифів

             Діючі на сьогодні тарифи на теплову енергію що були встановлені  рішенням виконавчого комітету Згурівської селищної ради від  08.12.2014 року за № 162 «Про встановлення тарифу на теплову енергію для споживачів послуг ТОВ «УКРТЕПЛО КИЇВ» в смт. Згурівка» для І групи споживачів (населення) на рівні діючого тарифу на теплову енергію з використанням природного газу - 13,06 грн./м2 опалювальної площі ( 498,12 грн./Гкал.); для ІІ групи споживачів (бюджетних організацій) - 1300,62 грн./Гкал. не покривають витрат ТОВ «УКРТЕПЛО КИЇВ», тоді як згідно зі статтею 20 Закону України «Про теплопостачання» тарифи на послуги теплопостачання повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат підприємства.

           Основним фактором, який вплинув на зміну тарифів, є зростання рівня інфляції. За 2014 рік він становить 124,9%, а за прогнозами аналітиків до кінця 2015 року цей показник зросте до 140,7%. У зв’язку з цим відбулося зростання вартості палива, електроенергії, підвищення ціни на паливно-мастильні матеріали. При цьому, на сьогоднішній день тариф на електроенергію збільшився на 25% в порівнянні з початком року, ціни на паливно-мастильні матеріали  виросли на 2,3%.

Крім того, зросли витрати на оплату праці за рахунок збільшення чисельності працюючих, що зайняті обслуговуванням процесу виробництва теплової енергії, що сприятиме удосконаленню  технологічного процесу, підвищенню ефективності виробництва та якості наданих послуг.

Виходячи з вищенаведеного, зростання вартості теплової енергії для споживачів ТОВ «УКРТЕПЛО КИЇВ» становить близько 20% і для І групи споживачів (населення) пропонується встановити тариф - 14,35 грн./м2 опалювальної площі; для ІІ групи споживачів (бюджетних організацій) пропонується встановити тариф - 1550,02  грн./Гкал

Питання, пропозиції і зауваження щодо вищенаведеної інформації приймаються протягом 14 календарних днів з дати розміщення оголошення за адресою 01054, м. Київ, вул. Дмитрівська, 18/24.

 

 

 Директор ТОВ «Укртепло Київ»                                    А.Я. Неоднічик Создан 25 авг 2015